U derbi susretu 4. kola regionalnog “istoka”, u Ugljeviku, domaći Rudar 1925 i vodeći Omladinac odigrali su neriješeno 1:1. Domaći su poveli u 45. minutu preko Purića, a konačnih 1:1 postavio je Ristanić u 90. minutu.

Zanimljiv susret odigran je u Tabancima, gdje je domaća ekipa uspjela da napravi preokret protiv ekipe Šekovića. Gosti su od 5. minute vodili, a domaći su tek u sudijskoj nadoknadi uspjeli da postignu dva gola i tako stignu do pobjede.

Donedavni drugoligaš Guber stigao je do prvog boda u novoj sezoni i to na gostovanju u Čelopeku.

Jedinstvo je slavilo u Batkoviću, u Bogutovom selu nije bilo golova, Sloboda je bila sigurna protiv novajlije iz Janje, dok je Vlasenica pobijedila Trnovicu sa minimalnih 1:0.