U nedelju je odigrana utakmica 20. kola Druge lige RS grupa “Istok”, između Sloge Junajted i Jedinstva iz Brčkog, a završena je neočekivanom pobjedom Brčaka 1:2. U prvom poluvremenu ekipa iz Tombaka je pokazala totalnu dominaciju, ali su u drugom poluvremenu neobjašnjivo stali i od 80. do 93. minuta primili dva gola i izgubili utamicu.

Svjedok koji tvrdi da je utakmica prodana, rekao nam je sljedeće:

Utakmica je prodana, zašto ? Tombak je ovu utakmicu dao ekipi Jedinstva, jer oni gaje još uvijek neku nadu da mogu da se plasiraju u Prvu ligu RS, Tombaku je donešeno između 3.000-4.000 maraka da puste utakmicu Brčacima. Takođe, priča se  da Jedinstvo sprema ogromne otimačine na domaćem terenu, kako bi osvojili što više bodova i pokušali da se plasiraju u Prvu ligu RS. Želim da fudbalski savez RS pogleda detalje ovog meča, pogotovo finiš utakmice i da nešto poduzme, ako žele da se ovo Prvenstvo završi na regularan način – istakao je naš izvor iz Brčkog.

Zanimljivo je da Sloga Junajted do ovog kola još nije doživjela poraz na svom terenu. Sve do ovoga,…