U odgođenoj utakmici 14. kola reginalnog Zapada u Jaružanima Crn vrh je zasluženo savladao 13 Skojevki (2:0), koje su tako propustile veliku priliku da se približe lideru FSA na samo dva boda. Sastav iz Jaružana još jednom je pokazao da ima glavu i rep i da svim ekipama može biti veoma nezgoan rival, pogotovo u Jaružanima.

Junak susreta bio je Mersad Softić, koji je dva puta zatresao mrežu Borkovića. Prvu put u 20. minutu, kada je nakon gužve u šesnaestercu najbolje se snašao i pospremio loptu u suprotni ugao, a konačan rezultat postavio je u 80. minutu. Softić se našao na pravoj poziciji i sa 2-3 metra samo gurnu loptu u praznu mrežu.

Crni vrh je sedmi sa 29 bodova, dok su Skojevke ostale na drugoj poziciji, imaju 37 bodova.

CRNI VRH – 13 SKOJEVKI 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Softić (20), 2.0 Softić (80). Stadion: “Jaružani”. Gledalaca: 100. Sudija: Blaženko Torbica. Pomoćnici: Mlađen Dragić i Goran Ilinčić (svi iz Prijedora). Delegat: Mladen Ličina (Ljubija). Žuti kartoni: Cvijetić, Galić, Damjanić, Savičić, Đukanović (Crni vrh), Čikić, Brkić, Lukajić, Matić (13 Skojevki).

Crni vrh: Račić, Vunjak (od 46. Knežević (od 50. Savičić)), Rogić (od 58. Grabovica), Damjanić, Grujić, Galić, Đukanović, Softić, Cvijetić (od 75. Brdan), Gajić (od 75. Stanković), Amidžić.

13 Skojevki: Borković, Višić, Brkić, Bereta, Rašković (od 84. Ilisić), Bijelić, Kos, Despotović (od 58. Maksimović), Radaković, Čikić, Lukajić (od 58. Matić).