Iako je Mladost u ovaj meč ušla kao veliki favorit, razloga za slavlje imaju gosti iz Čelinca! Popularni “Čelzi” je debi u Drugoj ligi okrunio bodom u Donjoj Slatini protiv Mladosti (1:1), a izjednačujući pogodak posigao je rezervista Miloš Ilić u trećem minutu sudijske nadoknade! I to kako je pogodio, iz slobodnog udarca sa 30 metara skinuo je paučinu s Dehićevog gola.

Mladost je vodila od 26. minuta pogotkom Simeunovića, stvarala prilike, kontrolisala utakmicu, sve do nadoknade vremena, kada je sijevnula Miloševa ljevica.

Slavilo se po povratku iz rave Posavine: FK Čelinac nakon povratka kući

Kiks Mladosti, a Čelincu istorijski bod koji će im nogo značiti u nastavku drugoligaškog Zapada…..

Mladost (DS) – Čelinac 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Simeunović (26), 1:1 Ilić (90+3). Stadion: FK Mladost, igrano bez publike. Sudija: Nemanja Davidović. Pomoćnici: Miloš Kovačević i Milan Basrak (svi iz Prijedora). Delegat: Milan Ćibić (Banjaluka). Kontrolor: Nikola Crnadak (Laktaši). Žuti kartoni: Halilović, Ilić (Mladost), Dubravac, Džombić, Tomić.

Mladost (DS): Stjepanović (od 46. Dehić), Perić, Ristić, Halilović, Ilić, Simeunović (od 46. Petrović), Mišić (od 82. Draganović), Borisov, Džafić, Perić, Blagojević.

Čelinac: Čađo, Rađenović, Materić, Amidžić, Džombić, Tomić, Dubravac (od 62. Bojić), Spasojević (od 62. Ilić), Knežević (od 55. S. Vujičić), Kutić, N. Vujičić (od 75. Jusić).