Iznanađenje samo za one koji nisu bili u Tesliću na utakmici Proleter – Čelinac (1:2), gdje su gosti ostvarli veliki trijumf!

I sa ovom pobjedom sastav iz Čelinca im velikih sedam bodova u prva tri kola gdje je gostovao dva puta i donio četiri boda, a zanimljivo da su u oba meča do bodova i pogodaka stigli u sudijkoj nadoknadi meča.

Tako je bila i sada kada je u sudijskoj nadoknadi pogodio Bojan Popović. Prethodno je Dubravac doveo goste u vodstvo u 15. minutu, a Proleter se u igru vratio u 75. minutu golom Nedima Đulovića, da bi Popović dono veliku radost navijačima “Čelzija”.

Nema šta, lijepo je danas biti navijač Čelinca, dok u Tesliću upaljen je crveni alarm, jer u tri meča imaju isto toliko poraza….