Ako se po jutru dan poznaje pred Člincom je sezona iz snova, dok BSK ulazi u noćnu moru nakon ispadanja iz drugoligaške konkurencije, i start na regionalnom Zapadu nije obećavajući. U okviru drugog kola Čelinac je kao gost u Banjaluci savladao BSK sa 2:0, i ovo je drugi trijumf tima koji sa klupe predvodi Danijel Peulić.

Sve je riješeno u nastavku utakmice, prvo je pogodio Popović odmah na startu drugog poluvremena. BSK je krenuo po izjednačenje, a kazna je stigla u finišu meča preko rezerviste Darija Kneževića za konačan rezultat BSK – Čelinac 0:2.

BSK – ČELINAC 0:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Popović, 0:2 Da. Knežević (79). Stadion: “Čaire”. Gledalaca: 50. Sudija: Miloš Kovačević. Pomoćnici: Milan Joškić i Milan Basrak (oba iz Prijedora). Delegat: Dejan Zdjelar (Omarska).

BSK: Simatović, Kostić, Trivunović, Čolić, Gatarić, Zec, Božić, Damjanović, Dubočanin (od 65. Makarić), Nedić (od 89. S. Ljubojević), Sakić.

Čelinac: Čađo, Rađenović, A. Materić, De. Knežević, Radić (od 64. Da. Knežević), Jusić (od 89. Kuzmanović), Tomić, Orašanin, Spasojević, Kutić, Popović (od 80. Trivić).