U premijernoj utakmici 20. kola na regionalnom Zapadu u Banjaluci Naprijed i Čelinac podijelili su bodove odigravši 1:1. Već u osmom minutu domaćin je došao do prednosti, a strijelac je bio Veselinović čiji udarac sa ivice šesnaesterca Čađo je uspio donekle zaustaviti, ali lopta je ipak završila u mreži za 1:0. Gosti se vrlo brzo oprovaljaju od šoka i u 19. minutu preko Aleksandra Materića vraćaju stvari na početak, koji se najbolje snašao u gužvi i glavom matiro Bajića.

Igralo se otvoreno, do kraja susreta obje ekipe su stvorile po nekoliko velikih prilika, a treba izdvojiti pokušaj Tomića iz Čelinca u 60. minutu kada je sam krenuo na gol Naprijeda, ali Berić odlično brani taj pokušaj.

Utakmicu je obilježila i teška povreda golmana Naprijeda Darka Bajića koji je nakon jednog duela u 40. minutu ostao da leži na terenu, a u pitanju je koljeno.

Naprijed je sa ovim bodom došao do 10. pozicije sa 22 boda, dok je Čelinac dva mjesta ispred sa jednim bodom više na svom kontu.

NAPRIJED – ČELINAC 1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Veselinović (8), 1:1 A. Materić (19). Stadion: FK Naprijed. Gledalaca: 150. Sudija:Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Aranđel Milišić (Banjaluka) i Dejan Milovac (Šipovo). Delegat: Gojko Đurić (Mrkonjić Grad).  Žuti kartoni: Veselinović (Naprijed), Da. Knežević, Ilić, A. Materić (Čelinac).

Naprijed: Bajić (od 40. Berić), Pantić, Lakić, Jotanović, D. Ćurković, Ćosović, Jaćimović, Panić, M. Ćurković (od 19. Jovanić), Sredić (od 71. Glamočić), Veselinović.

Čelinac:  Čađo, Rađenović, A. Materić, Amidžić, Kutić, De. Knežević, Spasojević, Da. Knežević, Ilić, Tomić, J. Materić (od 50. B. Knežević).