Na “Tukovima” rapsodija! “Čelzi” je odigrao maestralnu utakmicu i zabilježio peti trijumf u sezoni savladavši Ravan sa 5:0.

Ovim trijumfom Čelinac je došao u zlatnu sredinu sa 17 bodova, dok je Ravan prikovana za dno sa svega osam bodova na svom kontu.

Tvrdo prvo poluvrijeme uz dominaciju domaćeg tima otvorio je golom u 43 minutu Spasojević, a u nastavku slijedi goleada. Džombić, pa potom dva puta Gojković u svega devet minuta rješavaju pitanje pobjednika, a tačku na “I” stavlja rezervista Popović nekoliko sekundi poslije svog ulaska u 75. minutu.

ČELINAC – RAVAN 5:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Spasojević (43), 2:0 Džombić (54), 3:0 Gojković (58), 4:0 Gojković (63), 5:0 Popović (75). Stadion: “Tukovi”. Gledalaca: 150. Sudija: Slaviša Jovanić (Prnjavor). Pomoćnici: Bojan Aničić (Laktaši) i Veljko Makitan (Gradiška). Delegat: Gojko Đurić (Mrkonjić Grad). Žuti kartoni: Marin, Vlajnić (Ravan).

Čelinac: Milanović, Rađenović, A. Materić, N. Kutić, Radić (od 65. S. Kutić), Tomić, Spasojević, Džombić (od 75. Popović), Ilić, Gojković (od 71. Knežević), J. Materić.

Ravan: Krivdić, Gačić, Utješinović, Marin (od 61. Milivojac), Reljić, Vlajnić, Burazor, Jajčanin (od 75. Tošić), Zgodić, Pušibrk (od 82. Misimović), Blagojević.