Naprijed se baš ne šali, i to je sada definitivno!

Poslije pet kola nalaze se na vrhu drugoligaškog Zapada, sa 12 bodova, a posljednji trijumf zabilježili su u Hambarinama savladavši domaćina Brdo (1:2).

Izabranici trenera Nebojše Anđelića do tri boda stigli su u nastavku meča, kada je za pobjedu pogodio Ivan Brkić u 63. minutu. Prvih 45 minuta završeno je 1:1, a strijelci su bili Darijan Dakić u 25. minutu za goste, te Manojlo Trkulja u 28. minutu za OFK Brdo.

-Velika tri boda za nas, ali zaslužena! Nismo možda bili na nivou prvo poluvrijeme ali definitivno smo drugo bili na višem nivou. Igramo dobro, trkački smo dobro odgovorili zahtjevima i zaslužena pobjeda. Ekipa Brda zaista posjeduje kvalitet i samo je pitanje kada će oni početi pobjeđivati u kontinuitetu. Mi se okrećemo narednom protivniku Proleteru gdje definitivno želimo da ovjerimo ova tri boda – rekao je Ivan Brkić koji je svojim topovskim udarcem donio tri boda Naprijedu.

Evo i nazanimljivijih detalja, pogodaka i prilika iz Hambarina, pa uživajmo svi zajedno u naredne dva video priloga…..