Lider regionalnog Zapada nije napravio krivi korak! Karanovac je očekivano slavio protiv Brda, uknjiživši nova tri boda sa kojima će najvjerovatnije zimu dočekati na vrhu.

Goste iz Hambarina je načaeo već u 4. minutu Grujić sa 11 metar, a prethodno je Karupović napravio prekršaj u svom kaznenom prostoru. I dalje su pokušavali izabranici trenera Ranka Stanarevića da utakmicu uvedu u mirnije vode, ali nije bilo pravog riješenja pred golom Vidovića, da bi mirn kraj osigurao prvi snajperista Karanovca Milošević u 89. minutu.

KARANOVAC – BRDO 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Grujić (4, penal), 2:0 Milošević (89). Stadion: Gradski. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Aničić (Laktaši). Pomoćnici:  Slaven Jelić (Teslić) i Igor Balać (Banjaluka). Delegat: Darko Ćetojević (Srbac). Žuti kartoni: Karupović, Kobaš, Deumić (Brdo).

Karanovac: Bijelić, Lukajić, Bojanić, Kojadinović (od 88. Tomašević), Vindžanović (od 76. Anđelić), Milošević, Tomičić (od 65. Dedić), Milosavljević, Grujić, Šteković, Kopanja.

Brdo: Vidović, Kobaš, Karupović, Zdjelar, Miljević, Mešić, Deumić (od 58. Šakić), Grahovac, Harambašić, Tica (od 82. Musić), Gredelj (od 85. Borovac).