Ako se po jutro dan poznaje, mogao bi Borac ovog proljeća biti jak, a navijačima prirediti dosta radosti na oba fronta. U posljednjoj utakmici 1/8 finala Kupa “crveno-plavi” su savladali Zvijezdu 09 (2:0) i tako se plasirali među osam najboljih ekipa u ovom takmičenju.

Mrežu Damjanovića načeo je Jovo Lukić u 30. minutu, a šest minuta kasnije Jurilj je uduplao prednost Borca, rezultat s kojim se i otišlo na odmor. U nastavku rutinski, gostima iz Etna sela Stanišići gotovo da nije data prava prilika, a ono što su imali sjajno je intervenisao Milošević, pa se s nestrpljenjem čeka i start šampionata u kojem je cilj odbraniti stečeno jesenas.

Borac (BL): Milošević, Ćelić, Jurilj (od 69. Fićović), Grahovac (od 88. Terzić), Erera, Lukić (od 82. Vranješ), Kvržić, Blagaić (od 82. Makarić), Kulašin, Šušić, Nišić (od 69. Hrelja).

Zvijezda 09: Damjanović, Janković, Tomanović, Rahimić, Vadze, Malić, Ostojić, Saliman, Šapić, Vukoja, Maksimović.