Fudbaleri Radnika osvojili su vrijedan bod na gostovanju kod Mladost odigravši bez golova (0:0). Izabranici trenera Vlade Jagodića dobro su parirali domaćinu, imali i neke svoje prilike, pa sada sa 22 boda dočekuju preostala četiri kola. Mladost sa druge strane ima 28, ali daleko od toga da je još uvijek obezbijedila opstanak u društvu najboljih.

U 15. minutu dobru priliku je imao Dedić, ali Bilobrk je odlično intervenisao. Uzvratili su gosti u 25. minutu, ali u posljednjem trenutku ispred Jelića intervenisao je Velić.

Velika gužva viđena je pred golom Raadnika u 34. minutu, ali udarci Dejanovića i Hiroša iz izglednih pozicija završavali su u bloku.

U nastavku nešto tvrđa utakmica, Đurić je nekoliko puta pokupao iz daljine za goste, a Hiroš je prijetio kod Mladosti, ali na kraju bez pogodaka, po bod za obje ekipe.

MLADOST – RADNIK 0:0

Stadion: FK Mladost, igrano bez publike. Sudija: Aleksandar Njegomirović (Prnjavor). Pomoćnici: Amir Kadić i Enes Đozić (oba iz Sarajeva). Delegat: Berin Pilav. Kontrolor: Sead Kulović (oba iz Sarajeva).

Mladost DK: Velić, Alić, Žulj, Šabanović, Sadiku, Hadžić, Hiroš, Dedić, Dejanović, Mahmić, Begić.

Radnik: Bilobrk, Simonović, Sušić, Filipović, Popara, Gogić, Jelić, Karić, Vušurović (od 82. Milenković), Motika, Šubert.