U Banji Vrućici u Hotelu “Kardial” održan je žrijeb Prve lige Republike Srpske za sezonu 2018/2019.
Klubovi su dobili sledeće brojeve: 1. Borac Banjaluka, 2. Tekstilac (Derventa), 3. Podrinje (Janja), 4. Rudar Prijedor, 5. Alfa Modriča, 6. Slavija (Istočno Sarajevo), 7. Sloboda (Mrkonjić Grad), 8. Sloga (Gornje Crnjelovo), 9. Drina (Zvornik), 10. Sutjeska (Foča), 11. Kozara (Gradiška), 12. Željezničar Sport Team.
Već na startu 11. avgusta kada je zakazan početak šampionata imamo banjalučki derbi, kojeg nije bilo već 6 sezona. Ovaj put na travnjak Gradskog Sradiona izaći će Borac i Željezničar Sport Team.
I te kako zanimljivo bi moglo biti na stadionu “dr Milan Jelić”, gdje će megdan podijeliti novi prvoligaši Alfa Modriča i Sloga iz Gornjeg Crnjelova. Kozara novu sezonu započinje iz Dervente, dok će u Prijedoru snage odmjeriti Rudar i Drina.
1. KOLO
Borac (BL) – Željezničar Sport Team
Tekstilac – Kozara
Podrinje – Sutjeska,
Rudar Prijedor – Drina (Z)
Alfa Modriča – Sloga (GC)
Slavija – Sloboda (MG)
- KOLO
Željezničar Sport Team – Sloboda (MG)
Sloga (GC) – Slavija
Drina (Z) – Alfa Modriča
Sutjeska – Rudar Prijedor
Kozara – Podrinje
Borac (BL) – Tekstilac
- KOLO
Tekstilac – Željezničar Sport Team
Podrinje – Borac (BL)
Rudar Prijedor – Kozara
Alfa Modriča – Sutjeska
Slavija – Drina (Z)
Sloboda (MG) – Sloga (GC)
- KOLO
Željezničar Sport Team – Sloga (GC)
Drina (Z) – Sloboda (MG)
Sutjeska – Slavija
Kozara – Alfa Modriča
Borac (BL) – Rudar Prijedor
Tekstilac – Podrinje
- KOLO
Podrinje – Željezničar Sport Team
Rudar Prijedor – Tekstilac
Alfa Modriča – Borac (BL)
Slavija – Kozara
Sloboda (MG) – Sutjeska
Sloga (GC) – Drina (Z)
- KOLO
Željezničar Sport Team – Drina (Z)
Sutjeska – Sloga (GC)
Kozara – Sloboda (MG)
Borac (BL) – Slavija
Tekstilac – Alfa Modriča
Podrinje – Rudar Prijedor
- KOLO
Rudar Prijedor – Željezničar Sport Team
Alfa Modriča – Podrinje
Slavija – Tekstilac
Sloboda (MG) – Borac (BL)
Sloga (GC) – Kozara
Drina (Z) – Sutjeska
- KOLO
Željezničar Sport Team Sutjeska
Kozara – Drina (Z)
Borac (BL) – Sloga (GC)
Tekstilac – Sloboda (MG)
Podrinje – Slavija
Rudar Prijedor – Alfa Modriča
- KOLO
Alfa Modriča – Željezničar Sport Team
Slavija – Rudar Prijedor
Sloboda (MG) – Podrinje
Sloga (GC) – Tekstilac
Drina (Z) – Borac (BL)
Sutjeska – Kozara
- KOLO
Željezničar Sport Team – Kozara
Borac (BL) – Sutjeska
Tekstilac – Drina (Z)
Podrinje Sloga (GC)
Rudar Prijedor – Sloboda (MG)
Alfa Modriča – Slavija
- KOLO
Slavija – Željezničar Sport Team
Sloboda (MG) – Alfa Modriča
Sloga (GC) – Rudar Prijedor
Drina (Z) – Podrinje
Sutjeska – Tekstilac
Kozara – Borac (BL)
Nema komentara