U generalci pred start Premijer lige BiH Radnik je bio bolji od superligaša Srbije, Bačke iz Bačke Palanke, pobijedivši rezultatom 1:0. Trijumf svakako da raduje pred nastavak sezone, jer izabranici trenera Mladena Žižovića već za sedam dana igraju veoma značajan meč sa Borcem, upravo na Gradskom stadionu u Bijeljini, koji bi mogao odrediti putnika za “Ligu za prvaka”.

Gosti iz Bačke Palanke su bolje otvorili susrert i u prvih 20 minuta bili su opasniji iz prekida, ali je odbrana domaćina uspješno odolijevala.
U 22. minutu u kaznenom prostoru srušen je Glišić, a sa jedanaest metara je bio siguran Đurić. U drugom poluvremenu se uglavnom igralo između dva šasnaesterca bez prilika za golove na obje strane. U finišu je bilo i nervoz,e pa je isključen igrač Bačke Radinović.
RADNIK – BAČKA  1:0 (1:0)
Strijelac 1:0  V. Đurić (22, penal).  Stadion: Gradski. Gledalaca: 100. Sudija: Dražen Marić (Bijeljina). Crveni karton: Radinović (Bačka) u 78. minutu.
Radnik: Lučić, Vasić, Zec, Radović, Franić, V. Đurić, Beširović, Martinović, Glišić, Peco, Srešković. Još su igrali: Ružić, Hadžić, Mekić, Stojanović, Bradonjić, Merajić, Krsmanović, Kitanović, Macanović, A. Đurić.
Bačka: Jevrić, Dimitrijević, Varga, Ilić, Bjeloš, Švanja, Radinović, Đorić, Ćetković, Luković, Mićić. Još su igrali: Šuljagić, Rnić, Tasić, Jovanić, Zvrko, Pantić, Bajić.