Fudbaleri Alfa Modriče su slavili na gostovanju u Brčkom protiv Jedinstva sa ubjedljivih 4:1.

Domaća ekipa povela je u 26. minutu preko Šera, a Modričani su uspjeli, u finišu prvog dijela, stigli do izjednačenja, u 43. minutu, preko Kostadinovića.

U nastavku, Alfa je dodala gas i sa tri pogotka: M. Božića u 61., Kesića u 70. i Radića u 89. minut stigli do ubjedljivog trijumfa.

JEDINSTVO – ALFA MODRIČA 1:4 (1:1)

Strijelci: 1:0 Šer (26), 1:1 Kostadinović (43), 1:2 M. Božić (61), 1:3 Kesić (70), 1:4 Radić (89).

Stadion: FK “Lokomotiva” u Brčkom. Gledalaca: 50. Sudija: Jovo Karić, pomoćnici: Strahinja Vuković (oba Trebinje) i Stefan Đurić (Višegrad), delegat: Goran Mikanović (Prijedor), kontrolor: Stevo Perić (Bijeljina). Žuti kartoni: Živanović, Pajić (Jedinstvo), Koprivica, Demonjić, Kostadinović (Alfa Modriča).

JEDINSTVO: Vukadinović, Živanović, Pajić, Tomić, Đurđić (od 64. Mišković), Šabanović (od 51. Agić), Ivić, Račanović (od 73. N. Božić), S. Božić, Aleksić, Šer. Trener: Zoran Brković.

ALFA MODRIČA: Simić, Pljevaljčić, Koprivica, Vuković, Kostadinović (od 58. Kesić), Demonjić (od 46. Radić), Guzijan, Prljeta (od 79. Zečević), Živković, Kojić (od 58. M. Božić), Miljević (od 58. Vujić). Trener: Dario Purić.