Nema milosti Alfa Modriča na drugoligaškom Zapadum, pa ni prema „fenjerašu“! Izabranici trenera Drage Svitlice lako su izašli na kraj na gostovanju kod Željezničar, i čvrsto koračaju prema Prvoj ligi Srpske.

Mrežu domaćina načeo je autogolom Igor Cvijanović u 26. minutu, a do poluvremena Šuka i Zlatanović uveli su utakmicu u mirne vode. U nastavku susreta sa pola gasa gosti su zadržali visoko vodstvo  i još ga potvrdili jednim pogotkom, a u strijelce se upisao Dudić u 60. minutu.

ŽELJEZNIČAR – ALFA MODRIČA 0:4 (0:3)

Strijelci: 0:1 I. Cvijanović (26, autogol), 0:2 Šuka (31), 0:3 Zlatković (40), 0:4 Dudić (60). Stadion: „15.april“. Gledalaca: 100. Sudija: Zoran Grbić (Prijedor). Pomoćnici: Miloš Gigović (Gradiška) i Sreten Udovičić (Prijedor). Delegat: Mićo Blagojević (Šamac). Kontrolor: Joco Radić (Šamac). Žuti kartoni:

Željezničar: Božičković, D. Cvijanović, I. Cvijanović, Mitrović, Sušić, Sekulić, Šiljić (od 46. Nedić (od 61. Popović)), Čakarević, Miljić (od 46. Diša), Kiperović, Subašić.

Alfa Modriča: Tripić, Ristić, Dudić, N. Prljeta (od 62. Malbaša), Zlatković, Šuka, Trifković, Lukić, R. Prljeta, Damjanović (od 46. Karamanović), Ilić (od 46. Pejić).