Još jedno odlično izdanje premijerligaša iz Kanjona “Tijesno”!

Fudbaleri Krupe slavili su u četvrtom kontrolnom meču na Zlatiboru protiv rumunskog prvoligaša Konkordie sa 1:0.

Jedini gol na utakmici djelo je Aleksića u 26. minutu. Prethodno je Ljubenović izveo korner sa desne strane, poslavši loptu na drugu stativu, u skoku najviši je bio Vukotić koji povratnom loptom pronalazi Aleksića, a ovaj sa 5 metara pogađa mrežu Rumuna. Odlične dvije prilike imao je i Koljić, ali nažalost njega neće gol na Zlatiboru.

U nastavku susreta trener Starčević pružio je priliku drugom timu, ali i mlada ekipa Krupe  uspjela je uspješno parirati Konkordiji.

I te kako mogu biti zadovoljan pogotovo prvim poluvremenom gdje smo dominirali, igrali lijepo za oko, stvarali prilike, jednostavno bili  bolji u svim elementima fudbalske igre. Sve bliži smo onom čemu težim, igri po kojoj smo bili prepoznatljivi tokom cijele prošle sezone. Nije fraza, zaista sam zadovoljan izdanjem oba svoja tima –  poručio Slobodan Starčević, trener FK Krupa.

U prethodnim mečevima Krupa je poražena u prvom meču od Mačve (0:1), slavila je u duelu sa Radom (1:0), i igrala bez golova sa Spartakom  (0:0). U subotu na povratku kući, fudbaleri Krupe će na Tari podijeliti megdan sa Napretkom iz Kruševca.

KRUPA – KONKORDIA 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Aleksić (26). Igralište Hotela “Palisad”. Gledalaca: 100.

Krupa: Kutić, Palić, Jašarević, Aleksić, Vukotić, Redžić, Milutinović, Barić, Milanović, Ljubenović, Koljić. Još su igrali: Fejzić, Šamara, Maksimović, Guskić, Makitan, Dujaković, Savić, Dabić, Handžić, Marjanović, Zukić.

Konkordia: Balgradan,  Rasdan, Zeba, Bukurika, Fota,  Deakonu, Buleika, Kristesku, Radukanu, Tipurić, Kabalero. Još su igrli: Dragia, Kaparko, Dobrosavljević, Albu, Kostin, Vasile, Gradinaru, Munteanu, Dumitru, Đovani, Kiobanu, Pena.