Pred nama je ubudljiv vikend na prvoligaškim terenima Srpske, i nekoliko utakmica koje privlače pažnju javnosti.
Na mrkonjićke “Luke” stiže Sloboda iz Novog Grada, a pravdu će dijeliti Darko Vukojević iz Doboja.
Lider Krupa gostuje u Prnjavoru, a sudijsku trojku iz Doboja predvodiće Dragan Todić.
Okršaj u Foči gdje gostuje Slavija, vodiće Marko Maksimović, dok će sudar Radnika i Laktaša suditi Nemanja Aleksić iz Banjaluke.
Parovi 15. kola:
Subota, 14.00 časova
Famos – Tekstilac, sudije: Stefan Bokić (Bileća), Strahinja Vuković i Slobodan Vukosav (oba iz Trebinja), delegat: Ognjen Vučen (Laktaši), kontrolor: Milan Stanić (Ugljevik).
Radnik – Laktaši, sudije: Nemanja Aleksić (Banjaluka), Goran Ilinčić i Nebojša Čiča (oba iz Prijedora), delegat: Dejan Šipka (Banjaluka), kontrolor: Dragan Nišić (Šamac).
Ljubić – Krupa, sudije: Dragan Todić, Dejan Đ Lazić i Slaviša Gligorić (svi iz Doboja), delegat: Milorad Pisić (Zvornik), kontrolor: Budimir Mihajlović (Zvornik).
Drina (Z) – Kozara, sudije: Velimir Drinić (Modriča), Nemanja Vujadin (Istočno Sarajevo) i Strahinja Trifković (Pale), delegat: Saša Adamović (Kozarska Dubica), kontrolor: Dalibor Anđić (Prijedor).
Rudar Prijedor – Alfa Modriča, sudije: Dragan Žarić (Kotor Varoš), Tomislav Gračanin (Banjaluka) i Rajko Todorović (Čelinac), delegat: Siniša Đurić (Petrovo), kontrolor: Dragan Bojanić (Bijeljina).
Zvijezda 09 – Podrinje, sudije: Bojan Mitrović, Slobodan Marković i Bojan Rakić (svi iz Bijeljine), delegat: Jovica Đokić (Bijeljina), kontrolor: Dejan Dabić (Vlasenica).
Subota, 16.30 časova:
Sutjeska – Slavija, sudije: Marko Maksimović, Bojan Maksimović (oba iz Modriče) i Aleksandar Kapur (Brčko), delegat: Veljko Radovanović (Banjaluka), kontrolor: Danijel Pajić (Bijeljina).
Nedjelja, 14.00 časova:
Željezničar Sport team – Omarska, sudije: Danijel Perić, Radmilo Vuković (oba iz Bijeljine) i Milan Spasojević (Zvornik), delegat: Milenko Đurić (Modriča), kontrolor: Dragan Skakić (Gradiška).
Sloboda NB (MG) – Sloboda (NG), sudije: Darko Vukojević (Doboj), Božidar Rustić (Gradiška) i Davor Maksimović (Doboj), delegat: Bojan Topić (Banjaluka), kontrolor: Zoran Sofrenić (Bijeljina).
1 | Krupa | 14 | 12 | 1 | 1 | 46 | 9 | +37 | 37 | ||
2 | Sloboda (NG) | 14 | 11 | 2 | 1 | 29 | 5 | +24 | 35 | ||
3 | Laktaši | 14 | 9 | 1 | 4 | 39 | 17 | +22 | 28 | ||
4 | Zvijezda 09 | 14 | 8 | 3 | 3 | 27 | 12 | +15 | 27 | ||
5 | Slavija | 14 | 7 | 5 | 2 | 24 | 12 | +12 | 26 | ||
6 | Sutjeska | 14 | 8 | 2 | 4 | 27 | 21 | +6 | 26 | ||
7 | Radnik | 14 | 7 | 3 | 4 | 20 | 15 | +5 | 24 | ||
8 | Rudar Prijedor | 14 | 5 | 4 | 5 | 18 | 19 | -1 | 19 | ||
9 | Željezničar ST | 14 | 6 | 1 | 7 | 15 | 23 | -8 | 19 | ||
10 | Ljubić | 14 | 5 | 1 | 8 | 13 | 25 | -12 | 16 | ||
11 | Kozara Gradiška | 14 | 4 | 3 | 7 | 12 | 19 | -7 | 15 | ||
12 | Famos | 14 | 4 | 2 | 8 | 8 | 18 | -10 | 14 | ||
13 | Podrinje Janja | 14 | 4 | 1 | 9 | 16 | 26 | -10 | 13 | ||
14 | Drina (Z) | 14 | 4 | 1 | 9 | 16 | 26 | -10 | 13 | ||
15 | Sloboda NB (MG) | 14 | 3 | 3 | 8 | 16 | 30 | -14 | 12 | ||
16 | Omarska | 14 | 3 | 3 | 8 | 18 | 35 | -17 | 12 | ||
17 | Tekstilac | 14 | 2 | 5 | 7 | 11 | 18 | -7 | 11 | ||
18 | Alfa Modriča | 14 | 3 | 1 | 10 | 9 | 34 | -25 | 10 |
Nema komentara