Fudbaleri Naprijeda startovali su pobjedom na premijeri u regionalnom Zapadu ,savladavši minimalnim rezultatom, takođe novajliju Crni Vrh (1:0).

Trenutak odluke dogodio se u 9. minutu kada je Dejan Diljević majstorski pogodio mrežu Kumića udarcem sa 25 metara.

Nažalost, junak susreta morao je mnogo prije u svlačionicu, nego što je mislio, jer je već u 29. minutu zaradio crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača.

Naprijed je bio bolji za taj jedan gol, igrali su dobro izabranici Ranka Stanarevića u polju, ali treba napomenuti da su i gosti iz Jaružana u finišu meča stvorili nekoliko dobrih prilika, ali je golman Kesić bio na visini zadatka.

NAPRIJED – CRNI VRH 1:0 (0:0)

Strijelac: 1: Diljević (9). Stadion: FK Naprijed, igrano bez gledalaca. Sudija: Nemanja Pilipović (Prijedor). Pomoćnici: Duško Puvača (Novi Grad) i Mladen Stupar (). Delegat: Dragan Ančić (Prnjavor). Žuti kartoni: Ducanović, Vasilić, Jarić (Naprijed), Đurić, Topalović (Crni vrh). Crveni karton: Dejan Diljević (Naprijed) u 29. minutu.

Naprijed: Kesić, Ducanović (od 65. Jarić) , Jotanović, Majstorović (od 72. Vasilić), Pavlović, Bojinović (od 72. Udovčić), Diljević, Svitlica (od 62. Ševarika), Vujić, Čolić, Radaković.

Crni vrh: Kumić, Vunjak, Savičić, Đukanović (od 64. Kisin), Đurić (od 65. Đurić), Topalović (od 72. Matić), Lazić, Cvijetić, Amidžić, Simić, Rogić.