Fudbaleri Radnika su u drugoj utakmici internacionalnog turnira ”Medulin 2020” savladali Krupu, lidera Prve lige Republike Srpske rezultatom 3:2. Kao po pravulu kada igraju ova dva rivala uzbuđenja nije manjkalo, tako i golova, preokreta, sve ono što fudbal čini najpopularnijim sportom.

Poveo je Radnik preko Mahira Karića već u petom minutu, a onda preokret u režiji Golubovića u 21, te Puzigaće u 28. minutu. U nastavku otvorena igra, a Karić donosi izjednačenje u 49. minutu, da bi Janjić prije poslednjeg sudijskog zvižduka Radniku donio trijumf.

Narednu utakmicu Radnik igra protiv poljske ekipe Zaglebie 9. februara od 15 časova, dok će Krupa na megdan Kolubari.

RADNIK – KRUPA 3:2 (1:2)

Strijelci: Karić u 5, i 49 iz penala, Janjć u 90. minutu za (Radnik), Golubović u 21, Puzigaća iz penala u 28. minutu za (Krupu). Igralište: SC ”Arena” u Medulinu. Gledalaca: 100. Sudija: Matej Bezelj (Pula).

Radnik: Hodžić, Bečelić, Simonović, Šubert, Radović, Plavšić, Mekić, Peco, Đurić, Bradonjić, Karić. Igrali su još: Kozić, Despotović, Šukilović, Nikić, Janjić, Gogić, Delić, Okić, Zukić. Trener: Slavko Petrović.

Krupa: Kolak, Dekić, Palić, Modić, Lukić, Puzigaća, Bilal, Golubović, Nikolić, Maksimović, Makitan. Igrali su još: Bajić, Modić, Aćimović, Redžić, Raković, Vidović, Dodig, Šipovac, Guskić, Hadžić, Miketek. Trener: Zoran Marić.