Fudbaleri Lijevča ostvarili su pobjedu nad Ravnom iz Međeđe( 4:1) u okviru 6. kola na Regionalnom Zapadu.Tako je tim iz Nove Topole prekinulo crni niz, poslije dva uzastopna  poraza kod kuće došli su do trijumfa koji ih je odveo u mirnije vode.

Lijevče do prednosti dolazi u  6. minutu preko Dragana Dumonića koji je  pogodio sa bijele tačke. Gosti su burno reagovali kod glavnog sudije Todorovića,  jer su smatrali da Pekija nije napravio prekršaj nad Dumonićem. Na 2:0 domaćin je povisio u 15. minutu  preko Milana  Antića koji je iskoristio sjajnu  asistenciju Slavka   Bolobana.

U nastavku domaći sastav je kontrolisao meč. Milan Antić pogađa za 3:0 u 50. minutu na aistenciju Dragana Dumonjića.

Sedam minuta kasnije i četvrta lopt u mreži Reljića.  Milovan Ljubojević je poslao dugu loptu prema Denisu Šuliću koji je pronašao na vrhu kaznenog prostoru Dragana Dumonića koji   preciznim udarcem pogađa za  4:0.Ravan je do počasnog gola  došla u  80. minutu kad je Svetislav Arežina napravio prekršaj nad    Aleksandrom Parhamovim, koji i pogađa sa bijele tačke za konačnih 4:1.

LIJEVČE – RAVAN 4:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Dumonić (6), 2:0 Antić (15), 3:0 Antić (50), 4:0 Dumonić (57),  4:1 Parhamov (80, penal). Stadion: FK Lijevče. Gledalaca: 80. Sudija: Branislav Todorović (Gradiška). Pomoćnici: Tanja Račić  (Banjaluka) i Vladan Todorović  (Čelinac).  Žuti kartoni: Arežina (Lijevče), Pekija (OFK Ravan).

Lijevče: Marjanović, Đuranović, Arežina, Prole, Boloban, Ilić, Gnjatić (od 46.Ljubojević), Dumonić,  Kerezović (od 72. Peulić), Antić, Šulić.

Ravan: Reljić, Miodragović, Lotinja (od 75. Tošić), Tomaš, Utješinović, Marinković (od 46. Kovačević), Parhamov,   Burazor, Marinković (od 46. Grahovac), Babić, Pekija.