Fudbaleri Radnika su uspjeli da preokrenu rezultat protiv Širokog Brijega, iako su gosti imali prednost do 79. minutu, a pobjeda je stigla u 91. minutu.

Gosti iz Širokog Brijega stigli su do vođstva u 23. minutu, kada je iskusni Krstanović realizovao najstrožu kaznu. Upravo je ovaj igrač i srušen u kaznenom prostoru domaćinu.

U nastavku susreta, domaćin je krenuo ofanzivnije, a do izjednačenja su stigli u 79. minutu, kada je odličnu asistenciju Đurića, iskoristio Janković i zatresao mrežu golmana Bilobrka.

U 81. minutu, Sesar je bez potrebe udario mladog Pecu, pa je zaradio direktni crveni karton, pa su Bijeljinci krenuli po pobjedu.

U prvom minutu sudijske nadoknade, Obradović je pao u duelu sa Bralićem, a sudija Šehović je pokazao na “bijelu tačku”. Siguran realizator Kojić za pobjedu i tri boda.

RADNIK – ŠIROKI BRIJEG 2:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Krstanović (23, penal), 1:1 Janković (79), 2:1 Kojić (90+1, penal).

Stadion: “Gradski” u Bijeljini. Gledalaca: 300. Sudija: Admir Šehović (Sarajevo). Žuti kartoni: Brekalo, Baraban, Krstanović, Kožul (Široki Brijeg). Crveni karton: Ivan Sesar (Široki Brijeg, 81).

RADNIK: Lučić, Ostojić, Jakovljević, Martinović, Beširović, Vasić (od 56. Đurić), Zeljković, Kojić, Peco (90. Čelebić), Obradović, Janković (od 84. Glišić). Trener: Nebojša Milošević.

ŠIROKI BRIJEG: Soldo (46. Bilobrk), Ćorić, Krstanović, Baraban, Vagner (od 84. Kožul), Sesar, Brekalo, Barić, Lončar (od 69. Ivanković), Bralić, Marković. Trener: Branko Karačić.