Fudbaleri Šnjegotine nastavljaju sa dobim partijama u “bundesligi”, savladavši Mladost Farmaprom sa 3:0.

Prvo poluvrijeme bilo je dosta tvrdo i izjednačeno, a domaćin je tek u nastavkuslomio otpor gostiju iz Zalužana.

Džoker je bio Novak Popović koji je svojim ulaskom unio živost, ali i postigao dva pogotka. Sve je bilo riješeno za 15-ak minuta igre.

U 50. minutu Vindžanović prolazi po desnoj strani i centrira, a Popović kao u malom fudbalu postavlja nogu i lopta završava u mreži za 1:0.

Deset minuta kasnije Popović koristi grešku odbrane Mladosti i kroz noge golmana Đukića šalje loptu u gol za 2:0.

Već u 65. minutu bilo je 3:0, udarcem sa 10-ak metara pogodio je Dubravac.

Poslije toga se potpuno raspala igra gostiju koju nisu iskoristili rezervisti Šnjegotine, jer prosto je nevjerovatno šta su sve promašili nekoliko puta Tepić i mladi Kusić.

Šnjegotina je na vrhu sa 10 bodova, koliko ima i Spartak, dok je Mladost Farmaprom na devetoj poziciji sa tri boda.

ŠNJEGOTINA – MLADOST FARMAPROM 3:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Popović (50), 2:0 Popović (60), 3:0 Dubravac (65). Stadion: FK Šnjegotina, igrano bez publike. Sudija: Petar Tepić (Čelinac). Pomoćnici: Milan Aleksić i Marko Kojić (oba iz Banjaluke). Delegat: Miroslav Aleksić (Banjaluka). Žuti kartoni: Maletić, Bajić (Šnjegotina), Matijević (Mladost Farmaprom).

Šnjegotina: Pejanić, Vindžanović (od 75. Tepić), Matijašević, Jovičić, Vujičić, Bajić (od 59. Janković), Dubravac, Petković, Gojković (od 46. Popović), Maletić (od 75. Borjanić), Letić (od 59. Kusić).

Mladost Farmaprom: Đukić, Maksimović (od 57. Subašić), Novaković, Knežević (od 71. Đukić), Kalaba, Juić, Đurđević, Matijević, Vojnović (od 71. Došenović), Landup, Tadić (od 62. Muždeka).