Fudbaleri  13 Skojevki iz Grbavaca s “pola gasa” stigli su do tri boda protiv Potkozarja iz Aleksandrovca, pa tako i dalje bježe prvom pratiocu Kalemima za pet bodova.

Susret između 13 Skojevki i Potkozarja  bio je igra „mačke i miša“ od prvog sudijskog zvižduka i na kraju su se domaćini poigrali sa gostima iz Aleksandrovca koji mogu biti sasvim zadovoljni što su se kući vratili  samo s pet lopti u mreži. Domaći su fudbaleri napadali i dominirali, a onda su gosti poveli. Igrao se  14. minut  kada je Ognjen   Popović poslao loptu u prazan prostor prema Luki Kovača koji iz punoga trka šutira snažno i precizno za 0:1. Radusin je u 17. minutu pucao silovito, ali prečka je bila saveznik gostiju. Ređale su se prilike pred golom gostiju, pogodili su domaći i okvir gola, ali lopta nije htijela u gol. I sve do 29. minuta kada Duško Lovrić glavom šalje loptu u mrežu nakon centaršuta sa desne strane Nikole Babića.

U 42 minutu Aleksandar Vučić je uputio udarac sa ivice šesterca, golman Biserčić odbio kratko loptu, a na nju je natrčao Bojan Radić i bez većih problema je pospremio u mrežu za 2:1.  Već u prvoj minuti drugog poluvremena, 13 Skojevki postižu treći pogodak. Bojan Radić   je povukao po desnoj strani, vratio loptu po zemlji do Mihajla Mijatovića koji šutirao po zemlji i pogađa nebranjeni dio gola. U 79. minutu gosti su imali  priliku da se vrate u utakmicu, Aleksandar Radusin je u kaznenom prostoru srušio Luku Kovača s leđa, a glavni sudija  odmah je pokazao na bijelu tačku. Ognjen Popović je šutirao, ali je golman Miloš Kresović pročitao njegovu namjeru i odbranio taj udarac. Aleksandar Vučić je u sjajnom solo-prodoru, u kojem je nanizao nekoliko igrača gostiju, a onda   prelijepim šutem sa 20-ak metara pogađa rašlje golman gostiju za 4:1.  “Petarda” u mreži Potkozarja pukla je u 83. minutu!  Radić je  uputio centaršut sa lijeve  strane direktno na glavu Mijatovića koji nije imao problema da je sprovede u mrežu.

13 SKOJEVKI – POTKOZARJE 5:1 (2:1)

Strijelci: 0:1 Kovač  (14), 1:1 Lovrić (29), 2:1 Radić (42), 3:1 Mijatović (47) 4:1 A. Vučić (81), 5:1 Mijatović (83). Stadion: OFK Laminci. Gledalaca: 100. Sudija: Radovan Jević ( Srbac). Pomoćnici: Jovan Vranješ (Milosavci) i Mirjana Lukić (Laktaši). Delegat: Dražen  Majstorović (Srbac). Žuti karton: A.Vučić (13 Skojevki).

13 Skojevki: Kresović  (od 84. Babičić), Radusin, Šukalo (od 60. N. Čikić), Lovrić, A. Vučić, Babić, Mijatović, Radić, D. Vučić, Bajić, Gavrilović (od 84. S. Čikić).

Potkozarje: Biserčić, Rakita,Terzija, Metlar, Kovač, Popović, Rakita, Kusić, Kelečević, Cvišić, Žarković (od 72. Đurić).