Fudbaleri Borca plasirali su se u četvrtfinale Kupa Republike Srpske “Dr Milan Jelić”, pošto su u Prijedoru savladali domaći Rudar (0:1).

Strijelac jedinog pogotka bio je Davić Čavić u 62. minutu, a treba napomenuti da je Stojan Vranješ promašio jedanaesterac u 28. minutu.

Plasman u četvrtfinale izborili su još ranije Leotar, Kozara, dubički Borac, Sutjeska, Ilićka 01 i Lakatši, a još uvijek nije poznat termin posljednjeg duela ove runde u kojem se sastaju u Modriči prvoligaš Alfa i premijerligaš dobojska Sloga.

RUDAR PRIJEDOR – BORAC BL 0:1 (0:0)

Strijelac: 0:1 Čavić (62). Stadion: Gradski u Prijedoru. Gledalaca: 300. Sudija: Stefan Maletić. Pomoćnici: Slobodan Marković i Radmilo Vuković (svi iz Bijeljine). Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica). Žuti karton: Gbegbe, Rauš (Rudar Prijedor).

Rudar Prijedor: Trninić, Marinović (od 70. Radaković), Sajak, Tahrić (od 8. Šebez), Gbegbe (od 70. Rauš), Alibegović, Kesić (od 74. Mikić), Raković, Savanović, Amoa (od 74. Kralj), Dragutinović.

Borac (BL): Milićević, Pejović (od 72. Savić), Nikolov, Pihler, Hrelja, Subić, Čavić (od 82. Misimović), Vranješ (od 72. Kvržić) , Šušić, Karaklajić (od 60. Ogrinec), Skorup (od 88. Srećković).