Fudbaleri Borca stigli su do prve pobjede u proljećnoj sezoni, a ujedno ovo je i prva pobjeda novog trenera Miroslava Drinića, koji je stigao na kormilo Šamčana pred start drugog dijela.

Dujmušić je već u 11. minutu načeo mrežu golmana Ilića, da bi Marčeta na otvaranju drugog dijela, u 57. minutu uduplao prednost. Konačnih 3:0 postavlja, Janko Dujmušić drugim golom.

BORAC (Š) – GORICA 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Dujmušić (11), 2:0 Marčeta (57), 3:0 Dujmušić (75). Stadion: Gradski u Šamcu. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Garić. Pomoćnici: Nemanja Pilipović (oba iz Prijedora) i Dragan Rajlić (Novi Grad). Delegat: Željko Spasojević (Doboj). Kontrolor: Vedran Simić (Doboj). Žuti kartoni: Maksimović, Jaćimović (Borac).

Borac (Š): Maslić, Limić, Nišić (od 86. Pupčević), Bijelić (od 46. Sjenčić), Dujmušić (od 86. Ilić), Marčeta, Blagojević, Jaćimović, Perić (od 80. Marinković), Mićić, Maksimović.

Gorica: Ilić, Peno (od 60. Mešić), Halaba, Perak, Sakan, Sivonjić, T. Lacić, Hajder (od 60. Šobić od 75. Grahovac), Pastir, Bogosavljević (od 85. Jakšić), K. Lacić.