Posavina će biti u epicentru ovog vikenda na drugoligaškom Zapadu! U Donju Slatinu stiže lider Jedinstvo, dok će u komšiluk u Šamac, na put Mrkonjićka Sloboda. Krajnje neizvjesni i za prognozirati jako nezahvalni dueli, u kojima svaka od ove četiri ekipe vidi svoje šanse, pa možemo samo očekivati dobar fudbal i dosta pogodaka….
Progres će ugostiti Laktaše, i to je takođe veoma zanimljiv meč, dok će u Srpcu Sloga protiv Brda juriti prve bodove ove sezone, ali pitanje je da li tako misle u Hambarinama…
Isto tako i Proleter nada se da će na “Radolinki” prekinuti crni post, ali u goste im dolazi posložena Sloga iz Trna i za očekivati je da izabranici trenera Milana Stanivukovića nadaju se bod(ovima) u Tesliću.
Čelinac će svoj sjajni niz pokušati nastaviti u sudaru sa Poletom, i imaju jako dobre izglede sa sastavom iz Broda, dok bi mnogo neizvjesnije moglo biti u duelu Dubrava i Omarske, gdje gosti igraju ofanzivan fudbal, pa je za očekivati jako dobru i zanimljivu predstavu.
I dalje se igra bez publike, što je velika šteta, jer bilo bi mnogo toga zanimljivog za vidjeti.
Parovi 4. kola:
Subota, 17 časova
Progres – Laktaši, sudije: Aleksandar Railić (Derventa),
Nikola Garić i Slaviša Gligorić (oba iz Doboja), delegat: Branko Tripić (Prnjavor), kontrolor: Dalibor Anđić (Prijedor).
Sloga (S) – Brdo, sudije: Dejan Radić, Dejan Lazić i Bojan Veselinović (svi iz Modriče), delegat: Aleksandar Marjanac (Banjaluka), kontrolor: Davorin Zrnić (Banjaluka).
Borac (Š) – Sloboda (MG), sudije: Duško Puvača (Novi Grad), Slaviša Šarić i
Branislav Zvjerac (oba iz Gradiške), delegat: Vitomir Misimović (Gradiška), kontrolor: Ljubomir Jevtić (Prijedor).
Proleter – Sloga (T), sudije: Bojan Džepina, Miloš Kovačević i Milan Basrak (svi iz Prijedora), delegat: Predrag Pajić (Šamac), kontrolor: Stojan Stefanović (Modriča).
Nedjelja, 17 časova
Čelinac – OFK Polet 1926, sudije: Nemanja, Petrović, Nemanja Davidović (oba iz Prijedora) i Dragan Rajlić (Novi Grad), delegat: Dragan Aleksić (Srbac), kontrolor: Dalibor Škrbić (Gradiška).
Dubrave – Omarska, sudije: Mišo, Mačkić (Banjaluka), Milan Simić (Krupa na Vrbasu) i Rajko Todorović (Čelinac), delegat: Bojan Milanković (Kozarska Dubica), kontrolor: Duško Bundalo (Laktaši).
Mladost (DS) – Jedinstvo, sudije: Nemanja Šestić, Nikola Tadić (oba iz Banjaluke) i Vladan Todorović (Čelinac), delegat: Slavko Pančić (Doboj), kontrolor: Milan Tadić (Doboj).
1 | Jedinstvo (Žeravica) | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 5 | +6 | 9 | ||
2 | Sloboda (Mrkonjić Grad) | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 1 | +8 | 7 | ||
3 | Čelinac | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | +2 | 7 | ||
4 | Omarska | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 7 | +5 | 6 | ||
5 | Borac (Šamac) | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | +3 | 6 | ||
6 | Sloga (Trn) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | +2 | 6 | ||
7 | Brdo (Hambarine) | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 9 | 0 | 6 | ||
8 | Mladost (Donja Slatina) | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 4 | ||
9 | Laktaši | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3 | ||
10 | Progres (Kneževo) | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 11 | -3 | 3 | ||
11 | OFK Polet 1926 (Brod) | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | -4 | 3 | ||
12 | Dubrave | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | -6 | 1 | ||
13 | Sloga (Srbac) | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 0 | ||
14 | Proleter (Teslić) | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 0 |
Nema komentara