Boris Savić je novi trener drugoligaša iz Žeravice, Jedinstva!
Nekadašnji prvotimac “Rudar Prijedora, Rada, Borca, Laktaša, omladinske selekcije Crvene Zvezde… na klupi je zamjenio Marka Miloševića.
Savić je obavio je prozivku na kojoj se našlo 10 igrača, ali očekuje se dolazak još nekoliko pojačanja i to kvalitetnih.
Jedinstvo po svemu sudeći, moglo bi se vratiti na stare staze slave kad je ovaj klub harao drugoligaškim zapadom.
– Na poziv Mile Kovačevića došao sam u Jedinstvo. Kao trener radio sam u kineskoj drugoj ligi i bio sam trener omladinaca Zemuna. Na prozivku se odazvalo 10 igrača, ali se očekuje dolazak nekolicine igrača, nadam se da ćemo uspjeti da u saradnji sa Borcem i Kozarom dovedemo nekoliko mladih igrače koji će u ovoj ligi predstavljati pojačanja. Što se tiče ambicija, cilj je da se mladi igrači forsiraju i da se ostvari plasman u gornji dio tabele. Igraćemo dva turnira, kod nas u Žeravici i Dubravama, plus ćemo imati još četri prijateljske utakmice–  raportirao je Boris Savić, novi šef Stručnog štaba Jedinstva iz Žeravice.
S obziroam da je dugo vremena radio u Srbiji, Savić kaže da nije baš najbolje uopznat sa otatakom lige, ali nije teško procjeniti ko bi mogao biti favorit za titulu, odnosno selidbu u niži rang takmičenja.
Sigurno da je Borac iz Šamca jedan od kandidata za povratak u Prvu ligu RS, a što se tiče opstanka vjerovatno će najveći uticaj imati ekonomska situacija, pošto koliko sam čuo mnogi klubovi imaju tih problema – poručio je Boris Savić.  
G. Popović