Sloga Dipo je na svom terenu  u Gornjim Podgradcima pobijedila i zaustavila trijumfalni niz Kladara (2:1).Prvi su zaprijetili domaći preko  Veljka  Tendžerića koji je šutirao sa nekih 20 metara, ali lopta je završila na prečki. U 40. minutu Sloga je došla do vodstva preko Veljka Tendžerića  koji  je iskoristio  grešku Radana Zelenca   i glavom  matirao  golmana Radaka za 1:0. Mogli su i Kladari da se vrate u meč preko Stefana Gajića koji izašao jedan na jedan sa golmanom Nježićem, ali lopta je prošla  tik pored stative. Glavni sudija Vladimir Ančić u 73.  minutu poslao je  Gorana  Zelenca na prijevremeno tuširanje, jer ga je uhvatio za ruku  kad je arbiitar želio  da pokaže žuti karton  njegovom bratu Radanu  zbog prigovora. Tad je Sloga prebacila u višu brzinu krenula je silovito prema golu gostiu .Kad su svi na stadionu očekivali  još jedan gol domaćina ,Kladari stižu do  izjednačenja! Stefana Gajića u  kaznenom prostor nepropisno je zaustavio  Pavle Paspalj, a Aničić je pokazao na bijelu tačku. Sa 11 metara  precizan je bio Radan Zelenac. Otpor Kladara pao je  u sudijskoj nadoknadi, kada je Milan Malbašić pronašao na  petercu usamljenog Dragana Marjanovića, koji posprema loptu u mrežu  za 2:1 i  za  veliko slavlje domaćih navijača.

SLOGA DIPO – KLADARI 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Tendžerić (40), 1:1 Zelenac (80, penal ), 2:1 Marjanović  (90+4).  Stadion: FK Sloga Dipo.  Gledalaca: 100. Sudija: Vladimir Ančić.  Pomoćnici: Zoran Ančić i Srđan Radulović (svi iz Prnjavora). Delegat: Saša Adamović.  Žuti kartoni: Timarac, P. Paspalj, Kremenović, R. Paspalj, Tendžerić (Sloga Dipo), Kostić, R. Zelenac (Kladari). Crveni karton: Goran Zelenac (Kladari) u 73. minutu.

Sloga Dipo: D. Nježić,Timarac, P. Paspalj, Lovrić, Kremenović, R. Paspalj, Tendžerić (od 70. Timarac), D. Nježić (od 69. Šarić), Malbašić, Novaković.

Kladari: Radak, Savić, Kostić, Dragojević, Dabić, R. Zelenac, G. Zelenac, Jorgić (od 60. Bijelić), Došlov (od 72. Matić), Janković (od 88. Kozak), Gajić.