BSK je tek u četvrtom kolu zabilježio prvu pobjedu, ali kakvu! Sa petardom je počašćen Ljubić (5:2) u prvom meču 4. kola na drugoligaškom Zapadu. Prvi dio igre nije nagovještavao takav rasplet. Istina “romatičari” su poveli preko Trivana u 19. minutu, ali su prnjavorčani preko Aleksandra Žižka brzo vratili utakmicu u egal. Ipak, da prvo poluvrijeme prođe u prednosti domaćina pobrinuo se Milojević u 39. minutu.

A u nastavku rapsodija izabranika Marka Maksimovića!

Damjanović, Dujaković i Mrđan napunili su mrežu Trivičevića. Ljubić je u sudijskoj nadoknadi preko Segića samo donekle uspio ublažiti petardu. BSK je ovim trijumfom sa pet bodova polako krenuo prema gornjem dijelu tabelu.

BSK – LJUBIĆ 5:2 (2:1)

Strijelci: 1:0 Trivan (19), 1:1 A. Žižak (29), 2:1 Milojević (38), 3:1 Damjanović (63), 4:1, Dujaković (73), 5:1 Mrđan (78), 5:2 Segić (90+1). Stadion: Čaire. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Todić (Doboj). Pomoćnici: Slađan Lazarević (Petrovo) i Aleksandar Šarčević (Doboj). Delegat: Ostoja Marković (Čečava). Žuti kartoni: Savić, Trivan, Jekić (BSK), Vrhovac (Ljubić).

BSK: Vuković, Jekić, Radaković, Milić, Lekić, Bursać, Savić (od 64. Stevandić), Milojević, Damjanović (od 76. Mazalica), Trivan, Dujaković (od 74. Mrđan).

Ljubić: Trivičević, Adamović, Prodanović, Vrhovac, B. Žižak, Dabić, Segić, Petrović (od 46. Ćirković), A. Žižak, Malešević (od 76. Vasić), Subić.