Drugoligaški Zapad startuje 8. avgusta sa 14 ekipa. Obavljen je žrijeb takmičarskih brojeva.
Evo i kompletnog žrijeba na drugoligaškom Zapadu:
1.kolo
(9. avgust)
Mladost (DS) – Čelinac
Proleter (T) – Borac (Š)
Sloga (T) – Sloga (S)
Jedinstvo (Ž) – Dubrave
Sloboda (MG) – Progres
OFK Brdo – Polet 1926
Omarska – Laktaši
2.kolo
(16. avgust)
Čelinac – Laktaši
Polet 1926 – Omarska
Progres – OFK Brdo
Dubrave – Sloboda (MG)
Sloga (S) – Jedinstvo (Ž)
Borac (Š) – Sloga (T)
Mladost (DS) – Proleter (T)
3.kolo
(23. avgust)
Proleter (T) – Čelinac
Sloga (T) – Mladost (DS)
Jedinstvo (Ž) – Borac (Š)
Sloboda (MG) – Sloga (S)
OFK Brdo – Dubrave
Omarska – Progres
Laktaši – Polet 1926
4.kolo
(30. avgust)
Čelinac – Polet 1926
Progres – Laktaši
Dubrave – Omarska
Sloga (S) – OFK Brdo
Borac (Š) – Sloboda (MG)
Mladost (DS) – Jedinstvo (Ž)
Proleter (T) – Sloga (T)
5. kolo
(6. septembar)
Sloga (T) – Čelinac
Jedinstvo (Ž) – Proleter (T)
Sloboda (MG) – Mladost (DS)
OFK Brdo – Borac (Š)
Omarska – Sloga (S)
Laktaši – Dubrave
Polet 1926 – Progres
6.kolo
(13. septembar)
Čelinac – Progres
Dubrave – Polet 1926
Sloga (S) – Laktaši
Borac (Š) – Omarska
Mladost (DS) – OFK Brdo
Proleter (T) – Sloboda (MG)
Sloga (T) – Jedinstvo (Ž)
7. kolo
(20. septembar)
Jedinstvo (Ž) – Čelinac
Sloboda (MG) – Sloga (T)
OFK Brdo – Proleter (T)
Omarska – Mladost (DS)
Laktaši – Borac (Š)
Polet 1926 – Sloga (S)
Progres – Dubrave
8. kolo
(27. septembar)
Čelinac – Dubrave
Sloga (S) – Progres
Borac (Š) – Polet 1926
Mladost (DS) – Laktaši
Proleter (T) – Omarska
Sloga (T) – OFK Brdo
Jedinstvo (Ž) – Sloboda (MG)
9. kolo
(4. oktobar)
Sloboda (MG) – Čelinac
OFK Brdo – Jedinstvo (Ž)
Omarska – Sloga (T)
Laktaši – Proleter (T)
Polet 1926 – Mladost (DS)
Progres – Borac (Š)
Dubrave – Sloga (S)
10.kolo
(11. oktobar)
Čelinac – Sloga (S)
Borac (Š) – Dubrave
Mladost (DS) – Progres
Proleter (T) – Polet 1926
Sloga (T) – Laktaši
Jedinstvo (Ž) – Omarska
Sloboda (MG) – OFK Brdo
11. kolo
(18. oktobar)
OFK Brdo – Čelinac
Omarska – Sloboda (MG)
Laktaši – Jedinstvo (Ž)
Polet 1926 – Sloga (T)
Progres – Proleter (T)
Dubrave – Mladost (DS)
Sloga (S) – Borac (Š)
12.kolo
(25. oktobar)
Čelinac – Borac (Š)
Mladost (DS) – Sloga (S)
Proleter (T) – Dubrave
Sloga (T) – Progres
Jedinstvo (Ž) – Polet 1926
Sloboda (MG) – Laktaši
OFK Brdo – Omarska
13.kolo
(1. novembar)
Omarska – Čelinac
Laktaši – OFK Brdo
Polet 1926 – Sloboda (MG)
Progres – Jedinstvo (Ž)
Dubrave – Sloga (T)
Sloga (S) – Proleter (T)
Borac (Š) – Mladost (DS)
Nema komentara