Zbog odlaganja starta proljetne sezone, Sloga iz Gornjeg Crnjelova lider drugoligaškog istoka je u Etno Selu Stanišići odigrala prijateljsku utakmicu sa Drinom iz Zvornika.

Prvoligaš iz Zvornika bio je bolji pobijedivši rezultatom 2:0. Strijelci su bili  Stupar u 25. minutu i Novica Marković u  71. minutu. Osim toga Zvorničani su promašili penal, Ćulumov udarac je odbranio golman Sloge Bodiroga.

Ekipa Drine je bila bolja, pokazavši da spremno dočekuje start u Prvoj ligi RS. Ovo je i prvi poraz Sloge u pripremnom periodu. Treneri Dalibor Kapikul i Veljko Cvijetinović su pružili šansu svim igračima.

Sloga na startu proljeća igra semberaki derbi sa Proleterom u Dvorovima, dok će Drina u lov na prvo mjesto krenuti iz Banjaluke, gdje gostuje Željezničar Sport Team.