Agonija premijerligaša iz Etno Sela Stanišići nastavlja se i dalje! I pored promjene trenera i dolaska Darka Nestorovića za kormilom, fudbaleri Zvijezde 09 ispali su u 1/16 finala Kupa Republike Srpske, a od njih je boolja bila Sloga iz Gornjeg Crnjelova. Lider prvoligaškog karavana slavio je poslije jedanaesteraca sa 5:3, u regularnom toku bilo je 1:1.

Gosti su poveli pogotkom Krajišnika u 18. minutu, ali Dragiša Komarčević donosi izjednačenje Slogi u 77. minutu. U penal lutriji sva četvorica izvođača mkod domaćina bila su precizna (Lekanić, Macanović, Mihajlović i Ristić), dok su kod gostiju neprecizni bili Predragović i Husić.

SLOGA (GC) – ZVIJEZDA 09 1:1 (0:1) penalima 5:3

Strijelci: 0:1 Krajišnik (18), 1:1 Komarčević (77). Strijelci iz jedanaesteraca: Lekanić, Macanović, Mihajlović, Ristić za Slogu, Mahmutović, Vojinović za Zvijezdu. Stadion: u Velikoj Obarskoj. Gledalaca: 300. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Pomoćnici: Rade Aćimović (Zvornik) i Damir Lazić (Brčko). Delegat: Milivoje Marković (Zvornik). Žuti kartoni: Nikolić, Miljković, Mihajlović (Sloga), Omanović, Krajišnik (Zvijezda).

Sloga (GC): Bodiroga, Panić, Arnautović, Nikolić, Karaman (od 46. Ristić), Komarčević, Lekanić, Marković, Mahajlović, Miljković (od 40. Vasić), Macanović.

Zvijezda 09: Erić, Krajišnik (od 59. Predragović), Husić, Huseinbašić, Zlatković, Tojčić, Osmanagić, Vojinović, Babić, Zekanović, Govedarica (od 33. Omanović, od 67. Mahmutović)).