Fudbaleri Radnika nisu uspjeli vratiti se iz Zenice neporaženi. Slavio je Čelik (1:0), a trener Mladen Žižović nije u potpunosti mogao biti zadovoljan izdanjem svog tima.

-Dominirali smo prvo poluvrijeme, imali kontrolu, prilike, čudna utakmica baš! Znali smo da Čelik ima opasne pojedince, pogotovo Okića, nismo ga markirali. Imali smo sve uslove za dobu igru, do nas je nismo realizovali svoje prilike, moramo davati golove ako želimo igrati značajnu ulogu. Čeliku želim sreću u nastavku sezone, ali da bude ispod nas – na zanimljiv način je prokomentarisao utakmicu na “Bilinom polju” Mladen Žižović.

ČELIK – RADNIK 1:0 (1:0)
Strijelci: 1:0 Okić (22). Stadion: “Bilino polje”. Gledalaca: 1.000. Sudija: Admir Musić (Sarajevo). Pomoćnici: Senad Ibrašimbegović (Travnik) i Enes Đozić (Sarajevo). Delegat: Miloš Brkić (Laktaši). Kontrolor: Dragan Prtvar (Istočno Sarajevo). Žuti kartoni: Okić, Karamatić, Livaja, Jurina (Čelik), Martinović, Franić, Radović (Radnik).
Čeliik: Ružić, Bevab, Faustin, Livaja, Dedić, Okić, Karamatić, Musa (od 82. Dilaver), Jamak (od 90. Šišić), Miletić, Jurina (od 86. Nikolić).
Radnik: Lučić, Radović, Franić, Martinović, Đelmić (od 57. Glišić), Mekić (od 57. Šantić), Vasić, Peco (od 84. Aleksić), Hadžić, Đurić, Isić.