Riješena je i poslednja dilema na drugoligaškom Zapadu. Jedinstvo iz Žeravice je pobijedilo dubički Borac sa 2:0, poslavši tako tim iz Kozarske Dubice u niži rang takmičenja!

Dragan Verić je bio prvo ime susreta  sa jednim golom i asistencijom.

Verić je postigao odličan gol iz slobodnog udarca u sedmom minutu kada je topovski pucao iz slobodnog udarca iskosa sa 18  metra, pogodivši  “malu mrežicu” za 1:0.

Konačan rezultat postavio je Miloš Zekonja u 70. minutu kada je nakon kornera Verića bio najviši u skoku za 2:0.

Tako je Jedinstvo odigralo časno utakmicu, opovrgunuvši bilo kakve dileme da će pustiti bodove Borcu, što je svakako dobro za fudbal Srpske.

JEDINSTVO – BORAC (KD) 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Verić(7), 2:0 Zekonja (70). Stadion: SC “Drago Kovačević”. Gledalaca: 50. Sudija: Dragan Todić. Pomoćnici: Zoran Tripunović (oba iz Doboja) i Milan Čeliković (Šamac). Delegat: Bojan Topić (Banjaluka).

Jedinstvo: Ad. Hamzić, Sadiković, Ostojić, Ilić (od 82. Sadiković), Ar. Hamzić (od 83. Pucarević), Verić, Kumić (od 46. Husić), Zekonja, Huskić, Behara, Lazić.

Borac (KD): Krivdić, Šipka, Jaćimović, Štrbac, Burazor, Đurašinović, Trkulja, Pušibrk, Pekić, Janković, Čavka.