Dobra fudbalska predstava na “Predgrađu”, koja je završena remijem. Pogotovo prolaznu ocjenu može dobiti drugo poluvrijeme, jer obje ekipe išle su na pobjedu, pa je na kraju remi i najpravedniji ishod ovog meča.

Gosti su poveli u 73. minutu majstorijom Zekića. Napadač Napretka kao šilo je prošao lijevom stranom, nanizao nekoliko domaćih igrača, i kada se činilo da je ušao u “mrtvi kut”, majstorski je vanjskim felšom pogodio mrežu pored Avdukića. Majstorija koja je zaslužila aplauz na otvorenoj sceni. Gosti su prije toga mogli do pogotka preko Matića, ali je Avdukić spasio gol u poslednji čas, te Miailovića čiji je udarac glavom završio nekoliko centimetara pored desne stative. S druge strane Željo je preko Markovića dva puta i Jokanovića imao dobre prilike da preokrene rezultat u svoju korist, a ekspresno je izjednačenje donio Marković samo dva minuta kasnije nakon pogotka Zekića.

Na kraju, gosti iz Donjeg Šepka svoju sudbinu će riješavati u Doboju u direktnom sudaru sa Slogom, što je možda i napravednije, dok je Željo rutinski odradio utakmicu, došao do boda sa kojim su stigli do kote 34.

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – NAPREDAK 1:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Zekić (73), 1:1 Marković (75). Stadion: „Predgrađe“. Gledalaca: 100. Sudija: Slavoljub Gogić. Pomoćnici: Đorđe Grubačić i Nemanja Vujadin (svi iz Istočnog Sarajeva).  Delegat: Nikola Vezmar (Gradiška). Kontrolor: Rade Vukasović (Trebinje). Žuti kartoni: Bilal, Petković (Željezničar Sport Team), Matić, Žarić, Sladoje (Napredak).

Željezničar Sport Team: Avdukić, Čolić, Kuprešak, Šaula, Knežević (od 69. Jovandić), Marković, Krunić, Jokanović, Petković, Bilal (od 53. Bosančić), Kuzmanović (od 74. Baštić).

Napredak: Arnautović, Sladoje, Lukić (od 85. Trifković), Jevtić, Mijailović, Zarić, Zekić, Mitrović, Jovanović, Marić (od 67. Biberdžić), Matić (od 83. Petrović).