Novo pojačanje Krupe, srpski internacionalac Đuro Zec već je počeo pogađati mrežu protivnika! Istina, radilo se o prijateljskom meču sa Travnikom, u kojoj je premijerligaš iz kanjona “Tijesno” slavio sa 2:1, ali i to je nagovještaj da bi ovaj napadač mogao igrati važnu ulogu u nastojanjima da Krupa izbori opstanak u bh eliti.

Pored Zeca koji je pogodio mrežu “vezira” u 28. minutu, u strijelce se još upisao Lazar Nikolić u 38. minutu. Konačan rezultat postavio je Šero Nihad u 47. minutu.

Trener Petar Kurćubić na teren je izveo sledeći sastav: Kutić, Dekić, Jelić, Maksimović, Puzigaća, A. Modić, M. Modić M, Nikolić, Zec, Babić, Aganspahić.

Za Travnik su nastupili: Muratspahić, Lovrinović, Vrebac, Tabaković, Baltić, Ćurić, Ćatić, Pranjaga, Biković, Dautović, Brljak

Krupa u subotu na svom terenu u okviru 22. kola Premijer lige BiH dočekuje Tuzla Siti i u ovom meču ima imperativ pobjede. Duel U Krupi na Vrbasu počinje u 15 časova.