U okviru 22. kola Druge fudbalske lige Republike Srpske grupa Zapad, fudbaleri  Dubrava na svom terenu s minimalnih 1:0 pobijedili su banjalučki BSK. Domaćin je imao posjed lopte i voljni momenat, driblinge i bijegove, sve što fudbal čini lijepom i zanimljivom igrom  i na kraju su slavili zasluženu pobjedu. U prvom poluvremenu Dubrave su imale šanse preko Mirka Milakovića i Nemanje Gavrića koji su bili neprecizni. BSK  je prvi udarac u okvir gola uputio u 17 . minutu preko Radovana Perišića ali njegov udarac glavom Nenad Vasić uz manje poteškoće zaustavlja. Veliku šansu gosti su imali u 30. minutu, nakon greške golmana Vasića, ali je nije iskoristio Aleksandar Mirčić. Dominacija domaćina krunisana je  u 33 . minutu, Meris Demo je odlično povukao loptu, dodao u prostor za Nemanju Gavrića koji je ušao u kazneni prostor ,spretno „zavrnuo“ loptu na peterac, a tamo je spremno sačekao Slaviša Vukajlović i poslao je u mrežu za 1:0 ,  ispostaviće se na kraju, postavo i konačan rezultat ovog meča. U drugom poluvremnu dosta je opao tempo igre. Dubrave su sigurnom igrom sačuvale prednost za nova tri boda, koji izabranike trenera Stojana Timarca stavljaju u gornji dom, dok BSK još uvijek strahuje za svojom drugoligaškom sudbinom.

DUBRAVE – BSK 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Vukajlović (33).  Stadion: FK Dubrave. Gledalaca: 200.  Sudija: Marko Maksimović (Modriča).  Pomoćnici: Dragan Todić (Doboj) i Milenko  Mišić (Modriča). Delegat: Branko  Tripić  (Prnjavor).  Kontrolor: Predrag Đurđević (Prnjavor). Žuti kartoni: Janković (Dubrave), Skočo, Subić (BSK).

Dubrave: Vasić, Radosavac, Hadžialagić, Janković (od 83. E. Demo), N. Gavrić, M. Demo (od 78. Glišić), Milaković, Pilipović, Vukajlović, Perić (od 73. Dimitrijević), Kisin.

BSK: Vuković, Subić, Radaković, Milić, Trninić, Batar, Trivić (od 78. Sakić), Skočo (od 55. Gajanović), Perišić, Mirčić, Damjanović (od 80. Gatarić).