Laktaška laka konjica iz Omarske nosi vrijedan plijen, tri boda sa možda i najtežeg gostovanja za izabranike Željka Vranješa pečat su kvalitetnog rada u proteklih mjesec dana (0:3).

Poveli su gosti u 13. minuti, Stamenković je uposlio Glišića koji izlazi sam na Jokića i pogađa za 1:0. Prednost je u 24. udvostručio Stamenković nakon centaršuta Popovića. Konačan rezultat postavio je Stamenković u 74. minuti utakmice iz penala kojeg je izborio Glišić.

Omarska će u narednom kolu gostovati Jedinstvu, dok će Laktaši dočekati trnsku Slogu.

Omarska – Laktaši 0:3 (0:2)

Strijelci: 0:1 Glišić (13), 0:2 Stamenković (24), 0:3 Stamenković (74, penal). Stadion: FK Omarska. Gledalaca: 80.  Sudija: Slađan Lazarević (Petrovo). Pomoćnici: Marko Maksimović i Ljubiša Lukić (oba iz Modriče). Delegat: Vitomir Misimović (Gradiška). Kontrolor: Dalibor Škrbić (Gradiška). Žuti kartoni: Gavranović (Omarska), Trninić (Laktaši).

Omarska: Ml. Jokić, Zdjelar (od 44. S. Romanić), Grahovac, Nišević, Rosić (od 67. Ma. Jokić), Da. Romanić, Stojnić (od 82. Radanović), Anđić, Vračar, Višić, Gavranović.

Laktaši: Bekić, Telić, Trninić, Šavija, Novković (od 79. Banjac), Erceg, Popović (od 62. Glamočić), Lekić, Keleman, Glišić (od 81. Bursać), Stamenković.