Sjajan debi na povratku Slobodana Starčevića na klupu Krupe! Odmah veliki bod na gostovanju kod lidera Sarajeva u meču bez golova (0:0), ali treba napomenuti da je sastav iz kanjona “Tijesno” bio bliži cijelom plijenu! Ipak, i ovako gosti mogu biti zadovoljni, sada Krupa ima 17 bodova, i čini sevraća se u igru za opstankom….

Prvu priliku imao je Lazar Marjanović ali se spetljao u odsudnom trenutku. Polslije toga “bordo” tim preuzima inicijativu, izveo je nekoliko uzastopnih kornera, ali prave prilike gotovo da nema. Posjed lopte dominantan, ali Krupa je odlično stajala na terenu, a onda u 45. minutu velika prilika za goste. Mandić izlazi sam ispred Kovačevića, ali udarac napadača Krupe nije bio dovoljno precizan, pa se na odmor odlazi bez golova.

I u nastavku meča ista slika, Sarajevo napada, Krupa opasnija. Još jednu veliku priliku propustio je rezervista Babić u 76. minutu, ali njegov udarac brani Kovačević. Do kraja meča “bordo” tim sa igračem više pokušava doći do tri boda, jer je isključen Mandić u 80. minutu, ali bez uspjeha, pa se meč završava bez golova.

Veliku priliku Krupe pogledajte OVDJE

SARAJEVO – KRUPA 0:0

Stadion: “Koševo”. Gledalaca: 2.500. Sudija: Frano Jelić (Široki Brijeg). Pomoćnici: Jure Musa (Čitluk) i Marko Perić (Mostar). Delegat: Lazar Martinović (Čapljina). Kontrolor: Antonio Blažević (Višići). Žuti kartoni: Palić (Krupa). Crveni karton: Mandić (Krupa) U 80. minutu.

Sarajevo: Kovačević, Stanojević (od 46. Halilović), Lazić, Hebibović, Ahmetović, Rahmanović (od 71. Kapić), Velkoski, Bekić, Crepulja, Dupovac, Tatar.

Krupa: Kutić, Karišik,Makitan, Puzigaća, Marjanović (od 60. Aganspahić), Palić, Nikodijević, Milanović, Miketek, Mandić, Zec (od 69. Babić).