Prijateljski ogled Laktaša i Lijevča otišao je na stranu drugoligaša (3:2). Trener Laktaša i u ovom meču dao je priliku svim prvotimcima, pa su po poluvrijeme igrala dva kombinovana sastava. Raspoložen je bio Uroš Stamenković koji je prvo poluvrijeme završio sa dva pogotka na svom kontu, dok su gosti iz Nove Topole u nastavku ipak, uspjeli da pariraju domaćinu, i pokažu da i pore skromnog igračkog fonda imaju čemu da se nadaju na regionalnom Zapadu.

LAKTAŠI – LIJEVČE 3:2 (2:0)
Strijelci: 1:0 Stamenković, 2:0, Stamenković 2:1 Daljević 3:1 Keleman 3:2 Dumonić. Stadion: Gradski. Gledalaca: 30.  Sudija: Bojan Aničić.  Pomoćnici: Srđan Vuković i Jovica Predragović (svi iz Laktaša).
Laktaši: V. Metlar, Šavija, B. Trninić, Telić, Keleman, Bursać, Savić, Šipovac, Erceg, Popović, Stamenković. Još su igrali: N. Banjac , Despotović, S. Metlar, S. Trninić, Laješić, Rogić, Vukotić, Oroz.
Lijevče: Ljevar, Lekić, Stojinović, Milutin, Zekonja, Dumonić, Plavšić, Peulić, Daljević, Tomić, Banjac.