Viđeno je u Trnu svega na utakmici 6. kola drugoligaškog Zapada između Sloge i Mladosti iz Donje Slatine (2:1)! Na kraju je i policija imala pune ruke posla, ali krenimo redom….

U 32. minutu, glavni sudija Darko  Vukojević iz Doboja, isključio je trenera domaćih Predraga Tatića  koji je  burno reagovao,nakon jedne sudijske odluke. Gosti su poveli u  40. minutu, Zoran Perić  je prošao kroz odbranu Sloge, a onda preciznim udarcem „matirao“ nemoćnog Predraga   Bekića za 0:1.  Onda su uslijedila uzbuđenja u drugom poluvremenu. U 67. minutu  Sloga je izjednačila rezultat, Nemanja Paripović je pogodio za 1:1 na asistenciju Dragan Arežina .

Uslijedio je prekid utakmice koji je traja od 72. do 74 minute, Džafić je  pao kada je izašao jedan na jedan sa golmanom Bekićem. Igrači Sloge su  bili ljuti na Džafića što nije  izbacio loptu iz igre, jer je u tok akciji na travi ostao ležati Damjani. Goran Travar nasrće na Džafića,  govori mu  “zar ne vidiš da je moj igrač slomio ruku”! Perić je stao u obranu svog igrača, Travar ga udara nogom u predjelu potkoljenice što mu ovaj i uzvraća.Tada je nastalo opšte naguravanje većine igrača i ko zna kako bi se i sve to završilo, jer domaći komesar za bezbjednos ništa nije poduzimao,dva pripadnika policije su intervenisali i sredili nastalu situaciju, a glavni sudija Darko  Vukojević  pokazao je crveni karton Zoranu  Periću i Goranu Travaru.

U posljednjim minutama utakmice Sloga dolazi do pobjede   kada je Predrag Travar napravio solo prodor, šutirao,  njegov udarac za kratko odbio golman, a na pravom mjestu se našao  Oliver Grozdanić koji zakucava loptu u gol  za veliko slavlje domaćih navijača.

Nedo Jokanović je prilikom proslave gola šutirao zastavicu, zbog čega mu je  Vukojević  pokazao drugi žuti, odnosno crveni karton.

Ova utakmica jeste završena, ali takičarski organi sigurno će imati velikog posla da utvrde krivicu za sve što se događalo u Trnu…

SLOGA (T) – MLADOST (DS) 2:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Perić (40), 1:1 Paripović (69), 2:1 Grozdanić (90+3). Stadinon: FK Sloga Trn. Gledalaca: 50. Sudija: Darko Vukojević ( Doboj). Pomoćnici: Aleksandar  Railić (Derventa) i Dejan Lazić  (Doboj).  Delegat: Ljubodrag  Kukavica (Gradiška).  Kontrolor: Dragan  Skakić (Gradiška). Žuti kartoni: Tepić, Arežina, Grozdanić, Jokanović (Sloga Trn), Palježnica, Bijelić, Mišić (Mladost). Crveni kartoni: Zoran Perić (Mladost) u 74. minutu, Goran Travar (Sloga) u 74. minutu, Nedo Jokanović (Sloga) u 90. minutu.

Sloga (T): Bekić, Tepić, Ilić, Damjanić (od 74. Grodanić), Paripović, G. Travar, Stanković (od 86. Surtov), Ivić, Arežina, P. Travar, Milinović (od 54. Jokanović).

Mladost (DS): Lakić, Kadić, Paležnica (od 46.Mišić), Ilić, Bijelić, Huseinbašić, Žerić, Tešić, Džafić, Perić, Čaušević (od 88.Tarik).