Fudbaleri Vranjaka prekinuli su nit od tri uzastopna poraza savladavši srbačku Slogu sa 4:1. Iako rezultat sugeriše sigurnu pobjedu domaćina na terenu je trebalo poprilično znoja proliti da domaćin dođe do trijumfa sa kojim se ponovo nalaze u zlatnoj sredini sa 17 bodova.

U 13. minutu bilo je 1:0 za Vranjak, korner za domaćina, gužva, lopta izlazi iz šesnaesterca, a Rakić majstorski lob udarcem vara Babića za 1:0. Ipak, do kraja poluvremena Nježić u 35. minutu vraća stvari u egal.

U nastavku bolja igra Vranjaka. Igrao se 60. minut kada je Vidović prošao po desnoj strani, uslijedio je centaršut, a Spasoje Savkić zakucava loptu u mrežu za 2:1. U 76. minutu u igru ulazi Igor Gerusi, kojem je i 14. minuta igre bilo dovoljno da postigne dva pogotka za na kraju ubjedljiv trijumf Vranjaka nad srbačkom Slogom.

VRANJAK – SLOGA (S) 4:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Rakić (13), 1:1 Nježić (35), 2:1 Savkić (60), 3:1 Gerusi (79), 4:1 Gerusi (87). Stadion: SC Vranjak. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Kesić (Gradiška). Pomoćnici: Nikola Tadić (Banjaluka) i Vladan Todorović (Čelinac). Delegat: Dejan Šipka (Banjaluka). Kontrolor: Željko Marić (Doboj). Žuti kartoni: Janković, Gajić, Rakić, Vajkić (Vranjak), Babić, Grbić, Ugren, Radaković (Sloga).

Vranjak: Lukanović, Ristić (od 76. Gerusi), Janković, N. Savić, Trepić, Gajić, Rakić, Mikelini, Savkić (od 69. Vajkić), Stojanović, D. Savić (od 59. Vidović).

Sloga (S): Babić, Ugren, Maletić, Malbašić, Grbić, Kršić, Radaković (od 69. Smiljanić), Nježić, Zukanović, Todorović (od 46. Grgec), Bjelonić (od 81. Majstorović).