Trnska Sloga iznenadila je svog favorizovanog imenjaka iz Doboja i ostvarila zlata vrijednu pobjedu (1:0), čime su izabranici Predraga Tatića došli do prvih bodova u novoj sezoni.

Apsolutna zaslužena pobjeda domaćina, koja je trebala biti i uvjerljivija, po prilikama. Ipak, prelomni momenat meča dogodio se u 57. minutu kada je golman domaćina Crnčević odbranio jedanaesterac Radovanoviću u 57. minutu!

Osam minuta kasnije tragičar Radovanović izlazi iz igrem, a umjesto njega u igru ulazi drugi tragičar, Grahovac, koji je u 81. minutu postigao autogol!  Bila je to prava opsada gola dobojlija, izvedeno je pet uzastopnih kornera, i nakon jednoga takvog najviši u skoku je bio Paripović, čiji udarac glavom u vlastitu mrežu skreće Grahovac za konačnih 1:0.

SLOGA (T) – SLOGA (D) 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Grahovac (81, autogol). Stadion: FK Sloga u Trnu. Gledalaca: 100. Sudija: Miloš Gigović (Gradiška). Pomoćnici: Aleksandar Jevtić (Prijedor) i Radislav Kačavenda (Gradiška). Delegat: Mladen Ličina (Ljubija). Kontrolor: Ljubomir Jevtić (Prijedor). Žuti kartoni: G. Travar, Crnčević (Sloga T), Sarkić, Janković, Stjepanović (Sloga D).

Sloga (T): Crnčević, Grozdanić, Kojić, Savičić, Tepić, Ivić, Đaković (od 77. G. Travar), Savić, Kukić, P. Travar (od 90. Borenović), Milinović (od 57. Paripović).

Sloga (D): Jupić, Janković, Andrić, Hadžimujić, Lazić, Lukić (od 83. Todić), Sarkić, Hozić (od 53. Stjepanović), Aličić, Radovanović (od 65. Grahovac), Ristić.