U odgođenoj utakmici 14. kola Područne lige Banjaluka Sloga Nektar je savladala Džaju sa 2:1. Tako je tim iz Potkozarja opet “bundesligu” učinio zanimljivom, jer zaostaje šest koraka iza lidera Gorice, a slijedi im i međusobni duel.

Ovaj meč odlučio je Lazić sa dva pogotka, prvim u 20. minutu, i drugim u 75. minutu. Gosti iz Vrbanje samo su preko Milića u samom finišu meča uspjeli ublažiti poraz.

Inače ovo je bila 10 utakmica Sloge Nektar bez poraza, niz za svako poštovanje, i pokazatelj da se u Potkozarju i te kako dobro radi.

SLOGA NEKTAR – DŽAJA 2:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Lazić (20), 2:0 Lazić (75), 2:1 Milišić (88, penal). Stadion: FK Sloga Nektar. Gledalaca: 50. Sudija: Nikola Pećanac. Pomoćnici: Stefan Piljagić i Dejan Stjepanović. Delegat: Dragan Janković. Žuti karton: Milišić (Džaja).

Sloga Nektar: Prerad, Lugonja, M. Milaković, Karalić, Zrnić, Lazić, N. Milaković, Makarić (od 78. Marić), Meseldžija, Vranković, Malinić (od 46. Kojić).

Džaja: Ždrnja, Knežević, Srdić, Slavnić, Bandić, Radujković, Ivanković, Vukajlović, Milišić, Božić, Radanović.