Podrinje je ostvarilo veliku pobjedu protiv komšija  iz Zvornika rezultatom 4:2, što im je bilo dovoljno da ponovo izbore plasman u “Ligu za prvaka”.
U prvom dijel viđena su čak četiri pogotka, ekipe su se smijenjivale u vodstvu, da bi Podrinje dodalo gas u nastavku meča i preko Mandića i Došle dolazi do zasluženog trijumfa od 4:2. Svakako uspjeh vrijedan svake pažnje, dok gostima iz Zvornika predstoji borba za očuvanjem prvoligaškog statusa.
PODRINJE-DRINA 4:2 (2:2)
Strijelci: 1:0 Zekić (6), 1:1 Stjepanović (10), 1:2  Jevtić (14) 2:2  Došlo (32, penal),   3:2  Mandić (53), 4:2  Došlo (75). Stadion: FK Podrinje. Gledalaca: 400. Sudija: Rajko Đorđić. Pomoćnici: Radmilo Vuković i Bojan Rakić (Bijeljina). Delegat: Mladen Vidačković (Banjaluka). Kontrolor: Dejan Radiša (Banjaluka). Žuti kartoni: Đokić, Rakić, Mandić, Musić (Podrinje),  Lukić, Trifković, Stjepanović, Milivojević, Jokić, Jevtić (Drina). Crveni karton: Stefan Rakić (Podrinje) u 78 minutu.
Podrinje: Avramović, Mandić, Zekić (od 73. Musić), Klasanović, Došlo (od 90. Purić), Đokić, Vujić, Hadžić (od 85. Soldatović), Arnautović, Rakić, Guzijan.
Drina (Z): Lukić, Trifković (od 46. Grahovac), Vasiljević, Stjepanović (od 66. Bajić), Mitrović, Marković, Stupar, Milivojević, Jokić, Spasojević (od 52. Blagojević), Jevtić.