Čelinac je jedina ekipa na Regionalnom Zapadu koja nema niti boda, a drugi porat kod kuće u prva tri kola već je upalio sve alarme na “Tukovima”. Poslednji je doživljen u komšijkom derbiju od Karanovca (1:2), koji nosi na “Šljunakru” važne bodove koji mu garantuju priključak sa vrhom.

Prvo poluvrijeme nije donijelo uzbuđenje, ali ih je zato bilo u nastavku. Gosti su vrlo brzo došli do prednosti od dva pogotka preko Anđelića sa bijele tačke i Obrada Tomičića, a Čelinac je u igru vratio Gojković pogotkom u 75. minutu. Do kraja susreta domaćin je pokušavao doći do boda, ali bezupješno, pa je još na kraju susreta ostao i sa igračem manje jer je pocrvenio Vedran Dragojević.

ČELINAC – KARANOVAC 1:2 (0:0)

Strijelci: 0:1 Grujić (65, penal), 0:2 Tomičić (71), 1:2 Gojković (75). Stadion: “Tukovi”. Gledalaca: 100.  Sudija: Nemanja Šestić. Pomoćnici: Aleksandar Plavšić (obojica iz Banjaluke) i Dejan Milovac (Šipovo). Delegat: Saša Adamović (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Materić, Knežević, Dragojević (Čelinac), Kojadinović, Šteković (Karanovac). Crveni karton: Vedran Dragojević (Čelinac) u 90+4 minutu.

Čelinac: Milanović, Rađenović (od 58. B. Popović), D. Knežević, Radić (od 58. Dragojević), Kutić (od 70. B. Knežević), Tomić, M. Popović, Spasojević, Gojković, Materić.

Karanovac: Bijelić, Lukajić, Bojanić, Kojadinović (od 46. Ducanović), Vindžanović (od 67. Kopanja), Milošević, Tomičić, Aleksić, Milosavljević (od 73. Milaković), Grujić, Šteković.