U premijernoj utakmici 24. kola na drugoligaškom Zapadu BSK je savladao Omarsku (1:0). Tako su ova dva rivala zamjenila mjesta na tabeli, BSK je sada na četvrtoj poziciji sa 41. bodom, a odmah do njega je Omarska sa bodom manje.

Trenutak odluke dogodio se u 53. minutu, kada je Trivan pogodio mrežu Jokića, a zanimljivo je da je mladi napadač u igru ušao samo minut ranije.

Treba napomenuti da je BSK propustio veliku priliku u 16. minutu kada kazneni udarac nije iskoristio Slaviša Maksimović.

BSK – OMARSKA 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Trivan (53). Stadion: “Čaire”. Gledalaca: 100. Sudija: Drako Vukojević. Pomoćnici: Dragan Todić i Milan Todorović (svi iz Doboja). Delegat: Branislav Oljača (Novi Grad). Žuti kartoni: Trivan, Jović (BSK), De. Nišević, Zdjelar (Omarska).

BSK: Ratković, Jekić, Milić, Trninić, Savić, Maksimović, Milojević (od 90. Preradović), Bamburać, Banjac, Dujaković, Subić (od 52. Trivan (od 66. Jović)),

Omarska: Jokić, N. Nišević, Zdjelar, Da. Romanić, B. Romanić, D. Nišević, Gavranović (od 54. Krecelj), Anđić (od 60. Lugonja), Rosić, Grahovac, Višić, Hrvaćanin.