Ljubić je u čudnoj utakmici savladao Laktaše 4:1. Iako na prvi pogled rezultat se čini ubjedljivim, na terenu nije bilo baš tako, jer prnjavorčani su do pobjde došli u samom finišu meča….Do 82. minute držali su gosti egal, a onda u roku od šest minuta primili su tri gola i kapitulirali.

Goste je u vođstvo doveo Saša Erceg evrogolom u 18. minuti. Domaći izjednačuju u 31. minuti pogotkom Aleksandra Žižka iz prekida sa ivice kaznenog prostora. Ljubić preokreće u 82. minuti zahvaljujući rezervisti Nebojši Vasiću. Na 3:1 je povećao Boris Žižak u 85. minuti a konačan rezultat postavio kapiten Segić u 88. minuti.

Ovim trijumfom Ljubić je ostao u gornjem dijelu tabele, trenutno su treći sa 36 bodovs, dok su Laktaši sve bližeopasnoj zoni, nalaze se na 12. poziciji sa 25 bodova.

LJUBIĆ – LAKTAŠI 4:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Erceg (18), 1:1 A. Žižak (31), 2:1  Vasić (82), 3:1 B. Žižak (85), 4:1 Segić (88). Stadion: SC”Siniša Peulić”. Gledalaca: 50. Sudija: Dejan Radić (Modriča). Pomoćnici: Darko Vukojević i Dejan Lazić (oba iz Doboja). Delegat: Vlado Marković (Doboj). Kontrolor: Dragan Skakić (Gradiška). Žuti kartoni: A. Žižak (Ljubić), Trninić, Banjac (Laktaši).

Ljubić: Ratković, Radaković, Radonjić, Segić, A. Žižak  (od 85. Jugović), Gajić, Subić, Burgić (od 72. Vasić), Grahovac (od 65. Milanović), Gvozdenović, B. Žižak. Trener: Nikola Zeljković

Laktaši: Bekić, Telić (od 75. Trninić), Trivić, Šipovac (od 63. Banjac), Šavija, Stamenković, Erceg, Popović (od 70. Grabovac), Keleman, Bursać, Savić. Trener: Zoran Novaković.