Fudbaleri trnske Sloge u dvadesetom kolu pobijedili su  Modriču sa  2:0. Prvo ime ove utakmice bio je Predrag Travar koji je pokazao zašto je nekada važio za  jednog od najvećih talenata banjalučkog Borca.

Već je 2. minutu Predrag Travar probio je  desnoj strani,  ušao u kazneni prostor gdje ga ruši jedan igrač Modriče, a glavni arbitar Mario Jelić pokazao je na bijelu tačku. Precizan je bio Predrag Travar za 1:0. Modriča je dobro  stajala u polju, napadala, imala  terensku inicijativu,  ali nije mogla do gola.  U 42. minutu Predrag Travar je bio brži od odbrane Modriče, golman Bojan Tripić srušio je  Travara u kaznemom prostoru, a banjalučki arbitar pokazao je ponovo na bijelu tačku, a čuvaru mreže javnu opomenu. Penal je u gol pretvorio Predrag Travar za 2:0, i za svoj 17. gol ove sezone. Mogao je Travar do het -trika u 63. minutu, ponovo je pobjegao odbrani Modriče, golman Bojan Tripić srušio je Travara dovoljno da  Mario Jelić po treću put pokaže na penal, a Tripiću druži žuti i put u svlačionicu!  Pošto su gosti u Trn doputovali bez rezervnog golmana, na gol je morao igrač Ristić, ali Travar po treći put nije bio precizan sa 11 metara!

– Znali smo da je Modrica mlada i dobra ekipa. Ušli smo u meč  spremni za to. Imali smo sreće, jer smo vec u ć na samom početku došli u šansu preko mene gdje me zadnji igrac srusio i to je bio penal. Otvorili smo meč na pravi način, a poslije je bilo sve lakše. Čestitam gostima na fer i sportskoj igri i želim im svu sreću  u daljem djelu takmičenja – poručio j Predrag Travar, dvostruki strijelac za Slogu iz Trna.

SLOGA (T) – MODRIČA MAKSIMA 2:0 (2:0)

Strijelac: 1:0 P. Travar (2, penal), 2:0 P. Travar (42, penal). Stadion: FK Sloga Trn.  Gledalaca: 150. Sudija: Mario Jelić Pomoćnici: Vanja  Ajder (Banjaluka) i Mladen Đokić (Banjaluka). Delegat: Ljubodrag  Kukavica (Gradiška).  Žuti kartoni: Grozdanić, Travar, Kukić,Tepić (Sloga T), Kojić (Modriča). Crveni karton: Bojan Tripić (Modriča) u 63. minutu.

Sloga (T): Bekić, Tepić, Savičić, Damjanić, Garača, G. Travar, Ivić, Grozdanić (od 67. Javor), Paripović (od 79. Barović), P. Travar (od 73. Kukić), Đukanović.

Modriča Maksima: Tripić, Karamanović, Kojić, Dudić (od 67. Ristić), Prljeta, M. Ilić, Buljić (od 89. Đurić), Galešić, Savkić, Mrđan, N. Ilić.